Liaudiškų šokių studijai „Nemunėlis“ ir vadovei Jolantai Telišauskienei įteikta „Aukso paukštė“

Galerija, Naujienos Nėra komentarų

Balandžio 13-ąją Jurbarko kultūros centre viešpatavo džiugus sujudimas: čia rinkosi tautiniais rūbais pasipuošę liaudiškų šokių studijos „Nemunėlis“ šokėjai, jų šeimų nariai, artimieji, draugai ir visi, norintys pasveikinti „Nemunėlį“ ir jo vadovę Jolantą Telišauskienę su garbingu apdovanojimu – Lietuvos nacionalinio kultūros centro įteikiama „Aukso paukšte“ nominacijoje „Geriausia liaudiškų šokių studija ir vadovas“.
Pavasariu alsuojančią sceną renginio vedėjai – kultūrinių renginių organizatorius Gintaras Zareckas ir buvusi „Nemunėlio“ šokėja Arijana Zairienė – puošė inkilėliais, vis kviesdami sugrįžti paukščius, tarp kurių, jie tikėjosi, bus ir Aukso paukštė. Aukso paukštę į sceną linksmais tautiniais šokiais kvietė ir visų studijos grupių, o jų „Nemunėlyje“ yra net keturios (jaunučiai, jauniai, jaunimas ir vyresnieji), šokėjai.
Gražiausių šokių pynių prišauktą „Aukso paukštę“ kolektyvo vadovei įteikė Lietuvos nacionalinio kultūros centro mėgėjų meninės kūrybos skyriaus choreografijos specialistės Živilė Adomaitienė ir Gražina Kasparavičiūtė. Sveikindamos „Nemunėlį“ choreografės priminė, kad „Aukso paukštė“ 2007 metais jau buvo atskridusi į šį kolektyvą – tuomet ją gavo „Nemunėlio“ vyresniųjų grupė, ir kad labai džiugu, jog kolektyvas neužmigo ant laurų, o savo profesionalumo ir aktyvumo dėka pelnė dar vieną tokį apdovanojimą.
Po to sceną užliejo sveikintojų banga. „Nemunėlį“ ir jo puikią vadovę sveikino Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Lietuvos Respublikos Seimo narys Ričardas Juška, Jurbarko kultūros centro direktorė Aida Bliundžiuvaitienė, ankstesnių kartų „Nemunėlio“ šokėjai, visi šio nuostabaus kolektyvo draugai ir gerbėjai.
Džiaugsmas dėl apdovanojimo maišėsi ir su liūdesio akimirkomis, nes „Nemunėlio“ vadovė koncerto pabaigoje atsisveikino su studijos jaunimo grupės šokėjais, tais, kurie daug metų buvo kolektyvo dalimi, o dabar, baigę gimnaziją, „Aukso paukštės“ palydėti, išskrenda į platųjį pasaulį.

Daugiau nuotraukų žiūrėkite čia: http://jurbarko-kc.lt/liaudisku-sokiu-studijai-nemunelis-ir-vadovei-jolantai-telisauskienei-iteikta-aukso-paukste

Komentavimas uždarytas.