Liaudiškų šokių studijai „Nemunėlis“ įteikta Jurbarko rajono savivaldybės premija už pasiektus aukštus rezultatus kultūros ir meno srityje

Galerija, Naujienos Nėra komentarų

2019 m. sausio 10 dieną Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė Jurbarko kultūros centro liaudiškų šokių studijos „Nemunėlis“ vyresniųjų grupei ir jos vadovei Jolantai Telišauskienei įteikė Jurbarko rajono savivaldybės premijas už pasiektus aukštus rezultatus kultūros ir meno srityje.
Premija įteikta už 2018 m. lapkričio 17 d. laimėtą I vietą rajonų centrų grupėje Lietuvos nacionalinio kultūros centro ir Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro organizuotame respublikiniame vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkursiniame sambūryje „Iš aplinkui“. Kas dvejus metus rengiamo konkurso tikslai yra aktyvinti liaudiškos choreografijos judėjimą, puoselėti sceninio šokio tradiciją, skatinti kurtis naujus suaugusiųjų šokių kolektyvus, remti ir palaikyti veikiančias ir naujai susikūrusias vidutinio amžiaus žmonių šokių grupes, ugdyti meninį lygį ir skonį, sceninę kultūrą.
Šokių grupės, kurios varžėsi trijose kategorijose – miestų, rajonų centrų, miestelių ir kaimų – konkurse vertinamos pagal repertuaro pasirinkimą, vyresnio amžiaus šokėjams tinkamą šokių atlikimo manierą, sceninę kultūrą bei originalumą.
Džiaugiamės šiuo gražiu „Nemunėlio“ ir jo vadovės Jolantos Telišauskienės darbo ir pasiektų rezultatų įvertinimu.

Komentavimas uždarytas.